Osmaniye Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büşra Prodüksiyon CEO’su Büşra Yıldırım: “Başarımız, samimiyetimizden geliyor”

KURDUĞU YAPIM ŞİRKETİNİN ÜST YÖNETİCİLİK GÖREVİNİ DE YÜRÜTEN BÜŞRA YILDIRIM, “BAŞARILI OLMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ. AMA BAŞARIMIZIN SIRRI SADECE BU DEĞİL. BİZ İNSANLARA HER ZAMAN SAMİMİ DAVRANDIK. DEĞERLERİMİZE HER ZAMAN SAHİP ÇIKTIK VE SAYGI DUYDUK” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Büşra Prodüksiyon CEO’su Büşra Yıldırım: “Başarımız, samimiyetimizden geliyor”
300 views
29 Nisan 2021 - 11:19
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kurduğu yapım şirketinin üst yöneticilik görevini de yürüten Büşra Yıldırım, “Başarılı olmak için çok çalışıyoruz. Ama başarımızın sırrı sadece bu değil. Biz insanlara her zaman samimi davrandık. Değerlerimize her zaman sahip çıktık ve saygı duyduk” dedi.

TV sunuculuğu da yapan sosyal medya fenomeni Büşra Yıldırım, kurduğu prodüksiyon şirketinin üst yönetimini üstlendi. Büşra Prodüksiyon çatısı altında faaliyetlerine devam edeceğini açıklayan Yıldırım, başarının sırrını “Başarılı olmak için çok çalışıyoruz. Ama başarımızın sırrı sadece bu değil. Biz insanlara her zaman samimi davrandık. Değerlerimize her zaman sahip çıktık ve saygı duyduk. İnsanlar bizi kendilerinden biri olarak gördüğü için çabuk benimsedi ve çok sevdi. Bu sayede başarı grafiğimiz yükselişini sürdürmeye devam ediyor” şeklindeki sözleriyle açıkladı.

İlkeli bir duruş sergileme amacında olduğunu söyleyen Yıldırım, şirket olarak da bu duruştan hiçbir zaman taviz vermeyeceklerini “Ben her zaman toplumsal değerlerimize bağlı kaldım ve bağlı kalacağım. Ailem de bu dünya görüşüne sahip insanlardı ve beni de bu şekilde yetiştirdiler. Ben de çocuklarımı bu şekilde yetiştireceğim. Çünkü toplumsal değerlerimiz bizim milli kültürümüzün en önemli unsurlarıdır. Onlara sahip çıkmak milli kültürün korunmasına ve gelecek kuşaklara aktarılmasına katkıda bulunur’’ şeklindeki sözleriyle ifade etti.

Büşra Prodüksiyon isimli şirketin kurulumu gerçekleştikten sonra da çalışmalarına aynı ilkeli tavırla devam edeceklerini Büşra Yıldırım, “Bu sektörde bunu başarmanın zor olduğunu söyleyenler var. Ama imkânsız olmadığını biz göstereceğiz. Bu sektör ne kadar yozlaşmış olursa olsun, ilkeli ve dürüst çalışanlar da o kadar çok kazanırlar. Çünkü ben bir iş yaptıracaksam dürüst ve ilkeli çalışan bir şirketi tercih ederim. İşinin doğru yapılmasını isteyen herkes de bizimle çalışmak isteyecek“ diyerek buna olan inancına da perçinlemiş oldu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.